FacebookGoogleYoutube
444 6 083 info@kangurucafe.com

Kanguru Cafe Kids Club

NEDEN AÇTIK….NASIL YAPTIK

“Öff sıkıldım anne” cümlesine  cevap arayan 2 anneydik… Çocuklu bir aile olarak hem kendimiz hem de çevremiz çocukla gidilebilecek bir yer olmadığından, eşimizle,arkadaşımızla beraber çocukla bir yere gidince oturup sohbet edememekten ,kendimize zaman ayıramamaktan şikayet ederdik. Ama bunlar tatlı şikayetlerdi elbette,çünkü bir kısım için bir şekilde çocuğu bakıcıya , anneanne-babanneye bırakarak yapılabilirdi. Bir kısım ise bu imkanlara sahip değildi ama bir taraftan da istediğimiz çocuğumuzla birlikte olduğumuz saatlerden çalmamaktı; bunları çocuğumuz yakınlarımızdayken yapmayı tercih ediyorduk.
 Çocuklara ve anne-babalarına yönelik sıcak bir mekan yaratmak için çalışmalara başladık.

 Önce mekan hayali kurduk sonra içini düşledik. Bizim hayalimizle eşit insanlar tanıyıp masal şatomuzu ortaya çıkardık. Kanguru cafe kids club ta “soft play” gibi onlara özel oyun parkımız ve aktivite masalarımız , bir uzman “çocuk gelişim mezunu” idaresinde oyunlar oynarak , el becerilerini geliştirerek güzel vakit geçirirken; siz de onun için endişelenmeye gerek duymadan arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz. Dünya mutfağında uzmanlaşmış şefimiz tarafından hazırlanmış; Kahvaltı, atıştırmalıklar, ana yemek ve tatlı yiyebilirsiniz. Kuaföre, markete, spor yapmaya gitmek yada diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak için çocuğunuzu güvenilir ve sıcak bir yere bırakabileceksiniz. Çocuklarınız için ev telaşına girmeden, çocukların sıkılmayacağı bir ortamda , diledikleri arkadaşlarını çağırabilecekleri doğum günü partileri verebileceksiniz.

 Resimde anne , baba ,çocuklar mutlu…ve her biri nefes alıyor. Çocuk gelişiminde güler yüzlü oyun ablamız, dünya mutfağında uzman şefimiz ile hayallerimizi yaşamaya hazırız. Kahvaltı , öğle yemeği, diet menüleri, doğum günleri , özel gün kutlamaları …Sahnemiz , oyun alanımız, yetişkin ağırlama bölümlerimiz ile nefes almak isteyen misafirlerimizi beklemekteyiz.

Gülmeyi bilmeyen dükan açmasın…
Copyright©2018 KANGURU CAFE KIDS CLUB - Her hakkı saklıdır.